V Niedziela Wielkiego Postu

Giovanni 12,20-33 Ziarno, które wpadłszy w ziemię obumrze, przynosi plon obfity

Ogłoszenia duszpasterskie

1. Gorzkie Żale dzisiaj o godz. 16.15 a Droga Krzyżowa ulicami Jedlińska w piątek o godz.19.00. Zapraszamy wszystkich parafian do uczestnictwa.

2. Zapraszamy na Ekstremalną Drogę Krzyżową z Jastrzębi do Błotnicy w nocy z 23 na 24 marca .Wyjście 22.30. Powrót autokarem. Zapisy w kancelarii i zakrystii.

3. W dniu dzisiejszym rozpoczynają się w naszej parafii 3 dniowe rekolekcje wielkopostne, dla dzieci, młodzieży i dorosłych, które będzie prowadził ks. Grzegorz Opiela z Radomia.
Program rekolekcji:

Niedziela :
7.00 Msza św. z nauką ogólną
9.00 Msza św. z nauką dla dzieci
10.30 Msza św. z nauką ogólną w Jedlance
12.00 Msza św. z nauką ogólną
14.30 Msza św. z nauką ogólną w Zawadach
16.15 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym
17.00 Msza św. z nauką ogólną

W poniedziałek i wtorek 19 i 20 marca to kolejne dni rekolekcji. Nauki dla dorosłych o godz.
9.00 i 17.00. 21 marca w środę spowiedź rekolekcyjna 9.30 – 12.00 i 15.00-17.00. Dokładny plan rekolekcji dla dzieci, młodzieży i dorosłych znajdziemy w gablocie oraz na stronie internetowej parafii. Przypominamy, ze dzieci i młodzież ze szkoły podstawowej i gimnazjum w dniach rekolekcji są zwolnieni z zajęć szkolnych i uczestniczą w zorganizowanych spotkaniach rekolekcyjnych w kościele, kaplicach dojazdowych.

4. W przyszła niedzielę NIEDZIELA PALMOWA. Poświęcenie palm na każdej mszy św. Uroczysta procesja z palmami o godz.12.00. Na tę mszę św. zapraszamy wszystkie dzieci z palmami. Ogłaszamy jednocześnie konkurs z nagrodami na najładniejsze palmy wykonane przez dzieci wraz z rodzicami. Uroczystość Zwiastowania Pańskiego z tego przeniesiona jest na 9 kwietnia 2018 r.

5. Informujemy, że z naszej parafii na oazę wakacyjną w tym roku wyjeżdża 23 osoby. Zapraszamy chętnych do zapisu .Informacje znajdziemy na stronie parafialnej oraz w gablocie. Osoba odpowiedzialna ks. Filip.

6. W dniu dzisiejszym młodzież z naszej parafii rozprowadza palmy wielkanocne. Zapraszamy do zakupu. Pozyskane środki przeznaczamy na dofinansowanie wyjazdu młodzieży na Światowe Dni Młodzieży oraz Oazę Wakacyjną. Dziękujemy za każdy wyraz wsparcia.

7. Podobnie jak w latach ubiegłych ofiary indywidualne na kwiaty do Grobu Pana Jezusa, można składać do puszki umieszczonej przy figurze Matki Bożej. Dziękujemy za złożone ofiary na kwiaty od rzemieślników. Bóg zapłać.

8. Prasa katolicka: Gość Niedzielny. Zapraszamy do lektury.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress