V Niedziela Wielkiego Postu

J 11, 1-45 Wskrzeszenie Łazarza

1. W dniu dzisiejszym rozpoczynamy doroczne Rekolekcje Wielkopostne. Prowadzi  je ks. Wojciech Prawda z Radomia. Witamy Ojca rekolekcjonistę w naszej parafii  i życzymy Bożego Błogosławieństwa na czas rekolekcji. 

2. Program Rekolekcji: dla dorosłych  poniedziałek i wtorek godz : 9,00 i 17.00 dla dzieci poniedziałek i wtorek 10.30 Jedlińsk  9.00 Zawady  11.00 Jedlanka ,młodzież gimnazjalna  poniedziałek i wtorek  godz: 12.00. Szczegółowy program rekolekcji  w gablocie i na stronie internetowej Parafii. 

3. Spowiedź rekolekcyjna środa 9.30-12.30  oraz 15.30 – 17.00. W kaplicy w Zawadach 11.00 – 12.00. Zapraszamy do licznego uczestnictwa w rekolekcjach oraz spowiedzi. 

4. Przypominamy, że w poniedziałek ,wtorek i środę nie ma mszy św. o godz. 7.00. Zapraszamy na 9.00 lub 17.00.

5. Spowiedź dla chorych w domu – sobota  8 kwietnia 2017 w godz. 8.30- 12.00. Prosimy o zgłaszanie chorych w zakrystii po każdej Mszy św. 

6. W najbliższy piątek zapraszamy na Drogę  Krzyżową   ulicami Jedlińska . O godz: 18.30 msza św. i bezpośrednio po mszy św. wyruszymy na trasę Drogi Krzyżowej. Trasa i miejsca stacji pozostają bez zmian. W Zawadach w tym dniu nie będzie Drogi Krzyżowej. Zapraszamy do Jedlińska 

7. Przyszła niedziela to Niedziela Palmowa. Poświecenie palm na każdej mszy św.  w Jedlińsku oraz w kaplicach w Jedlance i Zawadach. Uroczysta Procesja z Palmami wokół Kościoła  o godz 12.00 .Zapraszamy na procesję z palmami wszystkie dzieci. Po mszy św. konkurs dla dzieci  na najładniejszą palmę wykonaną osobiście. Przewidziane są nagrody.  

8. Indywidualne ofiary na kwiaty do grobu P. Jezusa można składać do puszki umieszczonej przy figurze Matki Bożej. Dziękujemy KŻR z Jedlińska p Bogusi za złożoną ofiarę. 

9. Zwracamy się do parafian z gorącą prośbą ,aby świąteczne  porządki na grobach na naszym cmentarzu dokonać w najbliższym tygodniu, gdyż w przyszłym tygodniu chcemy  wywieź śmieci z cmentarza, aby przygotować to miejsce do świąt .Prosimy o zrozumienie i wspólną troskę o miejsce spoczynku naszych najbliższych. Przypominamy o segregacji śmieci na cmentarzu 

10. Składamy podziękowanie wszystkim uczestnikom Ekstremalnej Drogi Krzyżowej Dziękujemy za odwagę i piękne świadectwo naszej wiary. Z naszej parafii wyruszyło 50 osób. 

11. Dzisiaj po sumie spotkanie z Kołami Żywego Różańca.

12. W tym tygodniu przypada I czwartek i piątek miesiąca.. W czwartek na mszę o godz 17.00 zapraszamy młodzież bierzmowaną  a po mszy św. pierwsza próba. W piątek spowiedź pierwszo piątkowa o godz. 18.00 z adoracją Najświętszego Sakramentu, msza o 18.30  a po mszy Droga Krzyżowa ulicami Jedlińska. 

13. Dzisiaj po mszy św. wieczorowej spotkanie z grupą lektorów dorosłych 

Prasa katolicka:  Gość Niedzielny. Zapraszamy do lektury.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress