V Niedziela Wielkanocna

J 15, 1-8 Kto trwa we Mnie, przynosi owoc obfity

Ogłoszenia parafialne

1. Nabożeństwa Majowe w naszej parafii w dni powszednie o godz. 17.30, w niedziele i święta o godz. 16.30. Zachęcamy do pielęgnowania pięknego zwyczaju gromadzenia się przy kapliczkach na tzw. majówki.

2. W poniedziałek 3 maja uroczystość MB Królowej Polski. Msze św. według porządku niedzielnego.

3. W dniu dzisiejszym na mszy o godz. 9.00 będziemy modlić się w intencji strażaków i ich rodzin z racji patronalnego święta św. Floriana. Jest to nasze podziękowanie za ich codzienną służbę i gotowość niesienia pomocy.

4. Przypominamy, że od maja do października msze św. w dni powszednie w naszym kościele odprawiane są o godz. 18.00.

5. W tym tygodniu przypada I piątek i I czwartek miesiąca. Spowiedź w Jedlińsku o godz. 17.00, a w kaplicy w Jedlance i Zawadach o godz. 15.00.

6. Przypominamy i zapraszamy – w każda środę przed mszą św. o godz. 18.00 nabożeństwo d MB Nieustającej Pomocy. Intencje modlitewne przez wstawiennictwo bp. Piotra można zapisywać w księdze intencji wyłożonej
w kaplicy M. Bożej. Zapraszamy.

7. W tym tygodniu rozpoczęliśmy realizację kolejnego etapu prac zagospodarowania terenu wokół kościoła, zostaną ułożone nowe chodniki wraz z terenami zielonymi. Dziękuję za każdą pomoc i tą duchową jak i tą materialną.
Bóg zapłać.

8. Prasa katolicka: Rycerz Niepokalanej i Gość Niedzielny wyłożony jest na stoliku pod chórem. Zachęcamy do lektury.

9. W tym tygodniu z naszej parafii pożegnaliśmy + Adama Piwowarczyka i + Teresę Makulską. Rodzinom składamy wyrazy współczucia a dla zmarłych prosimy o radość nieba. Wieczny odpoczynek …

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress