V Niedziela Wielkanocna

J 14, 1-12 Ja jestem drogą i prawdą, i życiem

Ogłoszenia parafialne

1. Nabożeństwa Majowe w naszej parafii w dni powszednie o godz. 17.30 a w niedziele i święta o godz. 16.30. Zachęcamy do pielęgnowania pięknego zwyczaju gromadzenia się przy kapliczkach na tzw. majówki.

2. W tym tygodniu 13 maja w środę przypada wspomnienie MB Fatimskiej. W związku z trwającą epidemią nie będzie w tym roku procesji Fatimskiej. Zapraszamy natomiast w tym dniu do uczestnictwa w nabożeństwie majowym w kościele i przy figurach w naszych miejscowościach.

3. Z inicjatywy Ojca Świętego Franciszka czwartek 14 maja br. będzie dniem modlitwy, postu i dzieł miłosierdzia w intencji powstrzymania epidemii koronawirusa. Do modlitwy w podanej intencji włączą się również – zgodnie z własną wiarą i tradycją – przedstawiciele rożnych religii, aby w ten sposób zjednoczyć całą ludzkość we wspólnym błaganiu o ustanie pandemii i przezwyciężenie jej konsekwencji. Zapraszamy serdecznie do podjęcia wyżej wymienionej inicjatywy.

4. Prasa katolicka: Gość Niedzielny wyłożony jest na stoliku pod chórem. Zachęcamy do lektury.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress