V Niedziela Wielkanocna

J 14, 1-12 Ja jestem drogą i prawdą, i życiem

Ogłoszenia duszpasterskie

1. Przypominamy, że nabożeństwa maryjne odprawiamy w dni robocze o godz. 1730, a w niedziele i święta o godz. 1630. Bardzo serdecznie zapraszamy.

2. W przyszłą niedzielę w naszej parafii na Mszy św. o godz. 9-tej odbędzie się I Komunia św. Dzieci te zgromadzą się przed kościołem o godz. 845, po błogosławieństwie przez rodziców, w kościele zostanie odprawiona Msza św. Bardzo prosimy, aby w kościele podczas tej Mszy św. miejsca w kaplicach i ławkach przed amboną i krzyżem zostawić dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych. Mszy św. w Jedlance i Zawadach nie będzie.

3. Dzieci przygotowujące się do I Komunii św. przyjdą w tym tygodniu do kościoła na naukę we wtorek na godz. 16-tą, a w czwartek na godz. 1530.

4. Spowiedź dzieci i ich rodzin będzie w sobotę w godz. 900 – 1000.

5. Również w przyszłą niedzielę 21-go maja o godz. 1530 w Woli Bierwieckiej przy miejscowej świetlicy odbędzie się impreza plenerowa, na którą za naszym pośrednictwem zaprasza Wójt Gminy Jedlińsk i Gminne Centrum Kultury i Kultury Fizycznej. Ponadto podczas tego przedsięwzięcia będzie miała miejsce zbiórka publiczna na rzecz mieszkańca Woli Bierwieckiej, który zaangażowany jest w prowadzenie zespołu śpiewaczego Wólczanki, a który w ostatnim czasie ma poważne  problemy zdrowotne.

6. Informujemy, że w najbliższą sobotę, czyli 20 maja 2017 r., w Sanktuarium w Błotnicy odbędzie Dzień Skupienia dla Narzeczonych. Rozpoczęcie o godz. 1000. Zachęcamy narzeczonych do wzięcia udziału w tej formie przygotowania do małżeństwa.

7. Zachęcamy do nabywania czasopism katolickich rozprowadzanych przez ministrantów.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress