Uroczystość Zesłania Ducha Świętego

J 20, 19-23 Jezus daje Ducha Świętego

Ogłoszenia duszpasterskie

1. W dzisiejszą niedzielę obchodzimy pamiątkę Zesłania Ducha Św. na Apostołów zgromadzonych w wieczerniku. Jest to dzień rozpoczęcia publicznej działalności Kościoła. Kończymy okres wielkanocny.

2. Jutro święto NMP Matki Kościoła. W parafii Błotnica odpust. Z racji Jerycha Różańcowego w naszym dekanacie zjazd Kół Różańcowych w Błotnicy przeniesiony jest na 8 września.

3. Informujemy, że w przyszłą sobotę 10 czerwca 2017r o godz. 10. 00 w Katedrze radomskiej nasz alumn Filip Lorenc przyjmie święcenia Diakonatu. Gratulujemy Filipowi, polecając go naszej modlitwie.

4. Informujemy, że z racji dużego zainteresowania pielgrzymką do Gietrzwałdu i św. Lipki w dniu 17 czerwca prowadzimy zapisy na drugi autokar. Zapraszamy wszystkich chętnych. Prosimy pielgrzymów o podanie nr pesel niezbędnych do ubezpieczenia grupy.

5. Dyrekcja, nauczyciele, rodzice i uczniowie Szkoły Podstawowej w Jedlance zapraszają 11 czerwca 2017 godz.14.00 na festyn rodzinny. Przewidziane jest wiele atrakcji konkursów i nagród.

6. Nabożeństwa czerwcowe w dni powszednie o godz. 18.30 po mszy św. wieczorowej a w niedzielę o godz. 16.30.

7. Prasa katolicka: dzisiaj Duży Gość Niedzielny a w nim sanktuarium MB Fatimskiej na Krzeptówkach oraz cała prawda o emigrantach przybywających do Europy. Zapraszamy do lektury.

8. W ostatnim okresie pożegnaliśmy z naszej parafii Zofię Marszałek, Władysława Michałowskiego i Franciszka Przygodzkiego. Rodzinom składamy wyrazy współczucia a dla zmarłych prosimy o radość nieba wieczny odpoczynek …

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress