Uroczystość Zesłania Ducha Świętego

J 14, 15-16. 23b-26 Duch Święty was wszystkiego nauczy

Ogłoszenia duszpasterskie

1. W dzisiejszą niedzielę obchodzimy pamiątkę Zesłania Ducha Św. na Apostołów zgromadzonych w wieczerniku. Jest to dzień rozpoczęcia publicznej działalności Kościoła.
2. Zapraszamy na uroczyste obchody 120 rocznicy urodzin Sługi Bożego Bp. Piotra Gołębiowskiego w niedzielę 12 czerwca 2022 r. o godz. 12.00 msza św. a następnie występy orkiestr młodzieżowych na Rynku oraz zwiedzanie muzeum i wystawy poświęconej bp. Piotrowi. Szczegóły uroczystości na plakatach. Zapraszamy

3. Jutro święto NMP Matki Kościoła. W parafii Błotnica odpust .

4. W tym tygodniu zakończyliśmy czyszczenie i malowanie dachu w kaplicy w Jedlance oraz został odnowiony krzyż na placu przy kaplicy.

5. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy uczestniczyli w nabożeństwach majowych w kościele a szczególnie przy figurach w swoich miejscach zamieszkania. Dziękuję za piękne świadectwo wiary i podtrzymywanie katolickich tradycji maryjnych.

6. Prasa katolicka: dzisiaj, Rycerz Niepokalanej i Duży Gość Niedzielny. Zapraszamy do lektury.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress