Uroczystość Zesłania Ducha Św.

J 20, 19-23 Weźmijcie Ducha Świętego

Ogłoszenia duszpasterskie

1. W dzisiejszą niedzielę obchodzimy pamiątkę Zesłania Ducha Św. na Apostołów zgromadzonych w wieczerniku. Jest to dzień rozpoczęcia publicznej działalności Kościoła.

2. Jutro święto NMP Matki Kościoła. W parafii Błotnica odpust .

3. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy uczestniczyli w nabożeństwach majowych w kościele a szczególnie przy figurach w swoichmiejscach zamieszkania. Dziękuję za piękne świadectwo wiary i podtrzymywanie katolickich tradycji maryjnych.

4. W miesiącu czerwcu litania do serca Jezusowego po mszy św. wieczorowej.

5. W tym tygodniu wypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca czerwca. Spowiedź w kościele od 17.30, a w kaplicach o godz.15.00

6. W przyszłą niedzielę na mszy sw. o godz.12.00 modlimy się w intencji rzemieślników i osób prowadzących działalność gospodarczą oraz ich rodzin i pracowników. Zapraszamy wszystkich przedsiębiorców i pracowników wraz z rodzinami.

7. W imieniu całej parafii składamy podziękowanie za dar 5 ornatów i ampułki dla naszego kościoła dla rodziców dzieci I komunijnych, a młodzieży bierzmowanej i ich rodzicom za ofiarowany mszał liturgiczny. Dziękujemy za troskę o naszą świątynie

8. Prasa katolicka: dzisiaj, Rycerz Niepokalanej i Duży Gość Niedzielny. Zapraszamy do lektury.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress