Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny

Łk 1, 39-56 Nawiedzenie Elżbiety przez Maryję

Ogłoszenia duszpasterskie

1. W dniu dzisiejszym przypada uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze św. w naszym kościele o godz.7,9,12,17. W kaplicy w Zawadach o 10.30. W dniu dzisiejszym z kaplicy w Jedlance wyruszy o godz 9.00 piesza pielgrzymka do Błotnicy. Kierownikiem grupy jest ks. Tomasz. Poświęcenie wiązanek ziół zbóż i kwiatów na każdej mszy św.

2. W najbliższą sobotę – 21 sierpnia w Błotnicy odbędzie się rejonowy dzień modlitwy w intencji osób chorych i starszych. O godz. 10.30 rozpoczęcie dnia modlitwy a o 11-tej Msza św. Mamy zamówiony autokar. O godz. 9-tej będzie podstawiony na parkingu przed kościołem, a następnie pojedzie przez Płasków, Zawady Stare, Zawady Nowe, Romanów, Jedlankę przy kaplicy i za siódemką w kierunku Mokrosęka. Wszystkich chętnych na ten wyjazd i będący na przystankach w tych miejscowościach zapraszamy na to modlitewne spotkanie.

3. W czwartek 19 sierpnia o godz. 18.00 msza św. w intencji uczestników pielgrzymki autokarowej do Częstochowy. Zapraszamy do udziału.

4. 20 sierpnia o godz.19.00 zapraszamy na letni koncert na Jedlińskim Rynku. Szczegóły znajdziemy na plakatach wywieszonych na tablicach.

5. Wszystkim biorącym udział w tegorocznej pieszej pielgrzymce na Jasną Górę w grupie nr. 17 na czele z ks. kierownikiem Piotrem Klepaczewskim, składamy bardzo serdeczne podziękowanie. Szczególne podziękowanie składamy kapłanom, alumnom, grupie muzycznej, porządkowej, medycznej, bagażowym, wszystkim sponsorom, dowożącym żywność, ciepłe posiłki, pieczywo, napoje, bądź wsparli finansowo to religijne wydarzenie składamy serdeczne Bóg zapłać! Dziękujemy także tym wszystkim, którzy modlitwą towarzyszyli pielgrzymom gromadząc się na codziennych spotkaniach apelowych w kościele.

6. Prasa katolicka: Gość Niedzielny a w nim artykuł o losach MB po zmartwychwstaniu Jezusa.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress