Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

Mt 28, 16-20 Dana Mi jest wszelka władza w niebie i na ziemi

Ogłoszenia duszpasterskie

1. W dzisiejszą niedzielę Kościół Katolicki obchodzi Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Wstępujący do nieba Chrystus nadal pozostaje wśród nas w Najświętszym Sakramencie i w swoim Słowie. Trwajmy razem z Nim.

2. W dniu dzisiejszym w sposób szczególny włączamy się w diecezjalną modlitwę Jerycha Różańcowego. Zapraszamy wszystkich parafian do osobistej modlitwy i adoracji Najświętszego Sakramentu połączonego z modlitwą różańcową. Program szczegółowy Jerycha w naszej parafii znajdziemy na kartkach pod chórem.

3. W przyszłą niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha św. na nabożeństwach majowych odmawiamy Nowennę do Ducha Świętego przygotowującą nas do Uroczystości.

4. Nabożeństwa czerwcowe w dni powszednie o 17.30 a niedziele i święta o godz. 16.30. Zapraszamy.

5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek o godz. 18.00 modlimy się beatyfikacje bp. Piotra Gołębiowskiego. W I piątek spowiedź w Zawadach o godz.15.00 a w Jedlińsku od godz. 17.30 na nabożeństwie czerwcowym. W sobotę msza św. o Niepokalanym Sercu Maryi o godz. 7.00. 

6. Z racji Jerycha Różańcowego nie będzie dzisiaj spotkania grupy lektorów dorosłych. Prosimy o wpisywanie się na listę dyżurów na miesiąc czerwiec.

7. W przyszłą niedzielę, ulicami Radomia przejdzie Marsz dla Życia i Rodziny pod hasłem: „Rodzina – dom na skale”. Rozpoczęcie Mszą Świętą w kościele św. Jana w Radomiu o godzinie 12 30. Marsz wyruszy po mszy św. z kościoła a zakończy się piknikiem rodzinnym na pl. Jagielońskim przed teatrem w Radomiu. Zapraszamy na ten Marsz małżeństwa i rodziny z dziećmi.

8. Zachęcamy do nabywania czasopism katolickich rozprowadzanych przez ministrantów. Dzisiaj głos Watykańskiej Komisji Teologicznej o autentyczności objawień w Medjugorie. Zapraszamy do lektury.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress