Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

Mk 16, 15-20 Idźcie na cały świat i głoście Ewangelię

Ogłoszenia parafialne

1. Nabożeństwa Majowe w naszej parafii odprawiane są w niedzielę i święta o godz. 16.30 a w dni powszednie o godz. 17.30. Bardzo serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.

2. W dniu dzisiejszym na mszy św. o godz.12.00 dzieci klas trzecich przyjęły I Komunię św. Jest to wielka radość dla nas wszystkich. Gratulujemy dzieciom i rodzicom oraz polecamy ich rodziny naszej modlitwie, aby Jezus zawsze mieszkał w ich sercu. Biały Tydzień – zapraszamy dzieci wraz z rodzicami codziennie na godz. 17.30. Będziemy razem z dziećmi dziękować Matce Bożej za dar I Komunii oraz modlić się na mszy św. w poszczególnych intencjach. Składamy również podziękowanie dzieciom i rodzicom za przygotowanie naszej świątyni na dzisiejszą uroczystość oraz za dar do kościoła. Została ofiarowana czerwona kapa służąca do odprawiania nabożeństw. Bóg zapłać.

3. W przyszłą niedzielę 23 maja 2021 o godz. 9.00 dzieci z klas czwartych przeżyją rocznicę I komunii św. Próby we wtorek i czwartek o godz.18.30.Spowiedź dla dzieci i rodziców sobota godz. 9.00.

4. W dniu dzisiejszym w naszej parafii wspieramy naszymi ofiarami chorego Bartusia Przychodzkiego chorego na rdzeniowy zanik mięśni. Dziękujemy za każdy dar serca dla tego maleństwa.

5. Prasa katolicka: Gość Niedzielny. Zapraszamy do lektury.

6. W tym tygodniu z naszej parafii pożegnaliśmy +Dariusza Cielniaka. Rodzinie składamy wyrazy współczucia a dla zmarłego prosimy o radość nieba: wieczny odpoczynek ….

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress