Uroczystość Trójcy Świętej

Mt 28, 16-20 Idźcie i nauczajcie wszystkie narody

Ogłoszenia duszpasterskie

1. Uroczystość Bożego Ciała czwartek 3 czerwca 2021 r. Msze św. w tym dniu w naszej świątyni o godz. 7.00 ,9.00, 11.00 i 17.00. W kaplicach w Jedlance i Zawadach mszy nie będzie. Po mszy św. o godz. 11.00 wyruszymy na procesję ul. Rynek, Pocztowa i św. Wojciecha. Zapraszamy dziewczynki chętne do sypania kwiatków podczas procesji, dzieci komunijne w strojach, ministrantów, przedstawicieli Straży Pożarnej, Koła Gospodyń Wiejskich uroczystych strojach, Chór Parafialny, osoby niosące feretrony i obrazy, baldachim.
I OŁTARZ przy pomniku w parku. Przygotowują go prosimy strażaków i Gminne Centrum Kultury.
II OŁTARZ przy pomniku św. Floriana . Przygotowują go rzemieślnicy i mieszkańcy Jedlińska.
III OŁTARZ przy figurze MB – skrzyżowanie ul. Wareckiej i św. Wojciecha. Przygotowują go Kręgi Oazy Rodzin.
IV OŁTARZ Kaplica MB przed kościołem. Przygotowują go Koła Różańcowe z Jedlińska
Oktawa Bożego Ciała msza św. o godz. 18.00 a następnie litania do Serca Jezusowego i procesja eucharystyczna. W niedzielę procesja bezpośrednio po sumie.

2. W tym tygodniu I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź w I piątek w kaplicach o godz 15.00 a w Jedlińsku o 17.30 W sobotę msza o MB o godz 7.00.

3. Młodzież przystępującą w tym roku do Bierzmowania zapraszamy na spotkanie wraz z rodzicami w przyszłą niedzielę po mszy św. wieczorowej

4. Chłopców, którzy chcieliby zostać ministrantami zapraszamy na spotkanie w kościele w piątek po mszy św. wieczorowej.

5. Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę z naszej parafii w dniach 6-13 lipca. Informujemy o jej organizacji i zapraszamy do uczestnictwa. Szczegółowe informacje w późniejszym czasie.

6. Muzyczne popołudnie w parku Jedlińskim 6 czerwca o godz. 17.45 czyli występy dzieci z zajęć wokalnych i instrumentalnych prowadzonych przez Gminne Centrum Kultury. Zapraszamy

7. Prasa Katolicka: Gość Niedzielny, Rycerz Niepokalanej oraz broszury informacyjne znajdziemy na stoliku pod chórem. Zapraszamy do lektury.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress