Uroczystość Trójcy Świętej

J 3, 16-18 Bóg posłał swego Syna na świat, aby świat został zbawiony

Ogłoszenia parafialne

1. Uroczystość Bożego Ciała czwartek 11 czerwca 2020 r. Msze św. w tym dniu w naszej świątyni o godz. 7.00, 9.00, 12.00 i 17.00. W kaplicach w Jedlance i Zawadach msza św. o godz. 10.30. Po mszy św. o godz. 12.00 wyruszymy na procesję wokół kościoła: Zapraszamy dziewczynki chętne do sypania kwiatków podczas procesji, ministrantów przedstawicieli Straży pożarnej, osoby niosące feretrony i obrazy, baldachim. I ołtarz w kościele, II przy figurze Jana Pawła II (Koła Różańcowe), III przy krzyżu misyjnym ( Domowy kościół ) oraz IV w kościele.
Oktawa Bożego Ciała msza św. o godz. 18.00, a następnie litania do Serca Jezusowego i procesja eucharystyczna. W niedzielę procesja bezpośrednio po sumie.

2. Spotkanie z rodzicami dzieci, które przystępują do I komunii św w przyszłą niedzielę po mszy św. o godz. 12.00

3. W odpowiedzi na prośbę parafian, proszę osoby odwiedzające za nasz cmentarz o zwrócenie szczególnej uwagi, gdyż w ostatnim czasie z kilku grobów zginęły wazony i kwiaty. Proszę o większą czujność i zainteresowanie. Jednocześnie informujemy, że zostały odnowione wszystkie bramy na cmentarzu a w tym tygodniu będziemy kosić trawę. Anonimowym osobom, które dokonały renowacji składam serdeczne podziękowanie w imieniu całej parafii.

4. W dniu dzisiejszym w godz. 10-14 w szkole w Jedlance zbiórka krwi. Zapraszamy wszystkie osoby mogące podzielić się tym cennym darem do włączenia się w akcję.

5. Prasa Katolicka : Gość Niedzielny znajdziemy na stoliku pod chórem. Zapraszamy do lektury.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress