XII Niedziela zwykła

Łk 1, 57-66. 80 Narodzenie się Jana

Ogłoszenia duszpasterskie

1. Rozpoczynamy czas wakacji i urlopów. Pamiętajmy o niedzielnej mszy św. i codziennej modlitwie. Niech to będzie również czas poświęcony najbliższym. Życzymy więc dobrych i bezpiecznych wakacji. Informujemy również, że 24 osobowa grupa dzieci i młodzieży z naszej parafii wyjeżdża podczas wakacji na rekolekcje oazowe.

2. Pielgrzymka rowerowa z Jedlińska do Częstochowy będzie w dniach 4-6 lipca 2018 r. Zapisy i szczegółowe informacje w sekretariacie gminy i u ks. Grzegorz

3. Uroczystość odpustowa w naszej parafii 29 czerwca 2018 r. Msze św. tak jak w niedziele. Uroczysta suma o godz. 12.00. Natomiast w wigilie uroczystości św. Piotra i Pawła tj. czwartek 28 czerwca 2018 r. msza św. na cmentarzu w intencji naszych zmarłych o godz: 18.00. Zapraszamy wszystkich parafian do wspólnej modlitwy za zmarłych. Informujemy, że w dniu odpustu parafialnego 29.06.2018 r. kancelaria nieczynna.

4. Prasa katolicka : dzisiaj Gość Niedzielny. Zapraszamy do lektury

5. W tym tygodniu z naszej parafii pożegnaliśmy + Mariannę Aderek i Agnieszkę Rucikowską. Rodzinom składamy wyrazy współczucia a dla zmarłych prosimy o radość nieba : wieczny
odpoczynek…

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress