Uroczystość Narodzenia Pańskiego

Łk 2, 1-14 Dzisiaj narodził się nam Zbawiciel

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia proszę o przyjęcie najserdeczniejszych życzeń. Życzymy Wam drodzy Parafianie, rodacy i przybyli Goście, aby ten czas był czasem radosnego świętowania, umocnienia wiary w Boga obecnego wśród nas i miłującego każdego człowieka. Niech Chrystusowy pokój zagości na zawsze w waszych rodzinach. To co trudne niech staje się łatwiejsze za naszą pomocą a tym co radosne dzielmy się z innymi. Błogosławieństwo Bożej Dzieciny niech na zawsze zagości w naszych sercach.

Ogłoszenia parafialne

PODZIĘKOWANIA. Wszystkim którzy przyczynili się do uświetnienia uroczystości składamy od całej parafii podziękowania Ks. Prałatowi, ks. Tomkowi, ks. Filipowi za wszelką pracę duszpasterską, dekoratorską i muzyczną. Siostrom zakonnym, p. Antoniemu p. Teresie, p. Jackowi, p. Piotrowi, p. Jurkowi, druhom Strażakom za przygotowanie świątyni oraz anonimowemu darczyńcy za piękne kwiaty do świątyni. Za piękny śpiew zespołom muzycznym i ministrantom za oprawę liturgiczną. A wam wszystkim za dobre słowo i wspólną modlitwę.

1. W uroczystość Bożego Narodzenia i święto św. Szczepana oraz Nowy Rok msze św. w naszej parafii jak w każdą niedzielę. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

2. W piątek 30 grudnia 2016 uroczystość św. Rodziny. Na mszy św. o godz. 17.00 uroczyste błogosławieństwo małych dzieci. Zapraszamy rodziców ze swoimi pociechami.

3. W sobotę 31 grudnia ostatni dzień roku kalendarzowego 2016. O godz: 17 msza na zakończenie roku z hymnem dziękczynnym ,,Ciebie Boga wysławiamy” a po mszy wystawienie Najświętszego Sakramentu z modlitwami dziękczynnymi i przebłagalnymi.

4. W przyszła niedzielę po sumie spotkanie z Kołami Żywego Różańca.

5. Wzorem lat ubiegłych grupa kolędników z Koła Misyjnego pod kierunkiem s. katechetki zawita do naszych domów w Jedlińsku. Prosimy o ich serdeczne przyjęcie.

Wizyta Duszpasterska

ŚRODA 28.12 2016 godz. 9.00 Zawady Nowe 2 księży Romanów 1 ksiądz.

CZWARTEK 29.12 2016 godz. 9.00 Wola Gutowska i Gutów 3 księży.

PIĄTEK 30.12 2016 godz: 9.00 Zawady Stare i Janki 2 ks. Narty i Gryzów 1 ks.

SOBOTĘ 31.12 2016 godz: 9.00 Płasków, Józefów i Moczydło 3 księży. Prosimy o pojazdy na godz.8.30

W tym tygodniu pożegnaliśmy z naszej parafii + Kazimierza Religę. Rodzinie składamy wyrazy współczucia a dla zmarłego prosimy o radość życia wiecznego

Prasa katolicka: dzisiaj podwójny nr Gościa Niedzielnego oraz Mały Gość Niedzielny. Zapraszamy do lektury.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress