Uroczystość Narodzenia Pańskiego

Łk 2, 15-20 Pasterze znaleźli Maryję, Józefa i Niemowlę

Ogłoszenia duszpasterskie

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia proszę o przyjęcie najserdeczniejszych życzeń. Życzymy Wam drodzy Parafianie, rodacy i przybyli Goście, aby te święta były czasem radosnego świętowania, umocnienia wiary w Boga obecnego wśród nas i miłującego każdego człowieka. Niech Chrystusowy pokój zagości na zawsze w waszych rodzinach. To co trudne niech staje się łatwiejsze a tym co radosne dzielmy się z innymi. Błogosławieństwo Bożej Dzieciny niech na zawsze zagości w naszych sercach.

PODZIĘKOWANIA. Wszystkim którzy przyczynili się do uświetnienia uroczystości składamy od całej parafii podziękowania 1.Ks. Prałatowi , ks. Tomkowi , ks. Hubertowi za cierpliwą i gorliwą posługę w konfesjonale. Ks. Tomkowi wraz z ministrantami z Jedlanki ( Mikołajem Bartoszem, Kacprem, Mikołajem, Mateuszem) za zaprojektowanie i wykonanie szopki, P. Błażejowi, p. Piotrowi, Jurkowi, Markowi, Krzysztofowi, Michałowi, Andrzejowi wraz za przygotowanie dekoracji świątecznej w świątyni a p. Bińkowskiemu za dekoracje choinki przed kościołem. Chórowi za piękny śpiew i ministrantom za posługę liturgiczną. A wam wszystkim za to że jesteście i za wspólną modlitwę.

1. W uroczystość Bożego Narodzenia i święto św. Szczepana oraz Nowy Rok msze św. w naszej parafii jak w każdą niedzielę. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

2. W przyszła niedzielę przypada uroczystość św. Rodziny. Na mszy św. o godz. 12.00 uroczyste błogosławieństwo małych dzieci. Zapraszamy rodziców ze swoimi pociechami.

3. W niedzielę 31 grudnia ostatni dzień roku kalendarzowego 2023. O godz.: 17 msza na zakończenie roku z hymnem dziękczynnym ,,Ciebie Boga wysławiamy” a po mszy wystawienie Najświętszego Sakramentu z modlitwami dziękczynnymi i przebłagalnymi.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress