Uroczystość Narodzenia Pańskiego

Mt 1, 1-25 Rodowód Jezusa Chrystusa i zapowiedź Jego narodzenia

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia proszę o przyjęcie najserdeczniejszych życzeń.
Życzymy Wam drodzy Parafianie, rodacy i przybyli Goście,
aby te święta były czasem radosnego
świętowania,
umocnienia wiary w Boga obecnego wśród nas i miłującego każdego człowieka.

Niech Chrystusowy pokój zagości na zawsze w waszych rodzinach. To co trudne niech staje się łatwiejsze, a tym co radosne dzielmy się z innymi.
Błogosławieństwo Bożej Dzieciny niech na zawsze zagości w naszych sercach.

PODZIĘKOWANIA. Wszystkim którzy przyczynili się do uświetnienia uroczystości składamy od całej parafii podziękowania 1.Ks. Prałatowi , ks. Piotrowi ks. Tomkowi za cierpliwą i gorliwą posługę w konfesjonale. Ks. Tomkowi szczególnie za zaprojektowanie i wykonanie szopki, P. Błażejowi, p. Piotrowi, Jurkowi, Tomkowi, Markowi, Krzysztofowi, Andrzejowi za przygotowanie dekoracji świątecznej w świątyni a p. Bińkowskiemu za dekoracje choinki przed kościołem. Chórowi za piękny śpiew i ministrantom za posługę liturgiczną. A wam wszystkim za dobre świadectwo i wspólną modlitwę.

1. W uroczystość Bożego Narodzenia i święto św. Szczepana oraz Nowy Rok msze św. w naszej parafii jak w każdą niedzielę. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

2. W tym tygodniu przypada uroczystość św. Rodziny. W dniu jutrzejszym na mszy św. o godz. 17.00 uroczyste błogosławieństwo małych dzieci. Zapraszamy rodziców ze swoimi pociechami.

3. W sobotę 31 grudnia ostatni dzień roku kalendarzowego 2022. O godz. 17 msza na zakończenie roku z hymnem dziękczynnym ,,Ciebie Boga wysławiamy” a po mszy wystawienie Najświętszego Sakramentu z modlitwami dziękczynnymi i przebłagalnymi.

4. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej. Dziś Świąteczny Gość Niedzielny i Rycerz Niepokalanej

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress