Uroczystość Narodzenia Pańskiego

Jedlińska 2018

Ogłoszenia duszpasterskie

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia proszę o przyjęcie najserdeczniejszych życzeń. Życzymy Wam drodzy Parafianie, rodacy i przybyli Goście, aby te święta były czasem radosnego świętowania, umocnienia wiary w Boga obecnego wśród nas i miłującego każdego człowieka. Niech Chrystusowy pokój zagości na zawsze w waszych rodzinach. To co trudne niech staje się łatwiejsze a tym co radosne dzielmy się z innymi. Błogosławieństwo Bożej Dzieciny niech na zawsze zagości w naszych sercach.

PODZIĘKOWANIA: Wszystkim którzy przyczynili się do uświetnienia uroczystości składamy od całej parafii podziękowania. Ks. Prałatowi, ks. Piotrowi, ks. Dawidowi za cierpliwą i gorliwą posługę w konfesjonale. Ks. Piotrowi szczególnie za zaprojektowanie i wykonanie szopki, s.Irenie i s.Iwonie, P. Antoniemu p. Teresie, p. Jackowi, p. Januszowi, p. Piotrowi, p. Jurkowi, Kacprowi ,Bartłomiejowi, Marcinowi, Wojtkowi i Michałowi, Druhom Strażakom za przygotowanie świątyni i dekoracji przed świątynią oraz anonimowemu darczyńcy za piękne gwiazdy betlejemskie do świątyni. Chórowi za piękny śpiew, orkiestrze za oprawę muzyczną i ministrantom za posługę liturgiczną. A wam wszystkim za dobre świadectwo i wspólną modlitwę.

1. W uroczystość Bożego Narodzenia i święto św. Szczepana oraz Nowy Rok msze św. w naszej parafii jak w każdą niedzielę. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

2. W przyszłą niedzielę 30 grudnia 2018 uroczystość św. Rodziny. Na mszy św. o godz. 12.00 uroczyste błogosławieństwo małych dzieci. Zapraszamy rodziców ze swoimi pociechami. Natomiast o godz. 20.00 rodzinna adoracja połączona z błogosławieństwem indywidualnym rodzin. Zapraszamy do udziału.

3. W poniedziałek 31 grudnia ostatni dzień roku kalendarzowego 2018. O godz: 17 msza na zakończenie roku z hymnem dziękczynnym ,,Ciebie Boga wysławiamy” a po mszy wystawienie Najświętszego Sakramentu z modlitwami dziękczynnymi i przebłagalnymi.

WIZYTA DUSZPASTERSKA

PIĄTEK 28.12 2018 godz: 9.00
Zawady Nowe 2 ks. Romanów 1 ks.

SOBOTA  29.12 2018 godz: 9.00
Zawady Stare Szkoła 1 ks. Zawady Stare ( za ługiem) 1 ks. Janki i Józefów 1 ks.

Ofiary składane podczas kolędy przeznaczamy w tym roku na wymianę ogrzewania w kościele. Prosimy o samochody na godz. 8.30

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress