Uroczystość Narodzenia Pańskiego

J 1, 1-18 Słowo stało się ciałem

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia proszę o przyjęcie najserdeczniejszych życzeń.

Życzymy Wam drodzy Parafianie, rodacy i przybyli Goście, aby te święta były czasem radosnego świętowania, umocnienia wiary w Boga obecnego wśród nas i miłującego każdego człowieka. Niech Chrystusowy pokój zagości na zawsze w waszych rodzinach. To co trudne niech staje się łatwiejsze a tym co radosne dzielmy się z innymi. Błogosławieństwo Bożej Dzieciny niech na zawsze zagości w naszych sercach.

PODZIĘKOWANIA

Wszystkim którzy przyczynili się do uświetnienia uroczystości składamy od całej parafii podziękowania. Ks. Prałatowi, ks. Filipowi, ks. Dawidowi za cierpliwą i gorliwą posługę w konfesjonale. Ks. Diakonowi za Słowo Boże i troskę o liturgię. Siostrom zakonnym, P. Antoniemu, p. Teresie, p. Romanowi, p. Jackowi, p. Januszowi, p. Piotrowi, p. Jurkowi, Druhom Strażakom za przygotowanie świątyni i dekoracji przed świątynią oraz anonimowemu darczyńcy za piękne kwiaty do świątyni. Chórowi za piękny śpiew, orkiestrze za oprawę muzyczną i ministrantom za obsługę liturgiczną. A wam wszystkim za dobre świadectwo i wspólną modlitwę.

1. W uroczystość Bożego Narodzenia i święto św. Szczepana oraz Nowy Rok msze św. w naszej parafii jak w każdą niedzielę. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

2. W przyszłą niedzielę 31 grudnia 2017 uroczystość św. Rodziny. Na mszy św. o godz. 9.00 uroczyste błogosławieństwo małych dzieci. Zapraszamy rodziców ze swoimi pociechami.

3. W niedzielę 31 grudnia ostatni dzień roku kalendarzowego 2017. O godz: 17.00 msza św. na zakończenie roku z hymnem dziękczynnym ,,Ciebie Boga wysławiamy”, a po mszy wystawienie Najświętszego Sakramentu z modlitwami dziękczynnymi i przebłagalnymi.

4. Wzorem lat ubiegłych 28 grudnia grupa kolędników z naszej szkoły pod kierunkiem s. katechetki Iwony będzie kolędować na rzecz misji i zawita do naszych domów w Jedlińsku. Prosimy o ich serdeczne przyjęcie.

WIZYTA DUSZPASTERSKA

CZWARTEK 28.12 2017 godz: 9.00

  • Zawady Nowe 2 ks.
  • Romanów 1 ks.
  • Zawady Stare 1 ks.(za ługiem)

PIĄTEK 29.12 2017 godz: 9.00.

  • Zawady Stare Szkoła 1 ks.
  • Narty i Gryzów 1 ks.
  • Janki i Józefów 1 ks.
  • Moczydło i Płasków od strony Moczydła 1 ks.

SOBOTA 30.12 2017 godz: 9.00

  • Wola Gutowska i Gutów 3 ks.
  • Płasków od strony DPS 1 ks.

Ofiary składane podczas kolędy przeznaczamy w tym roku na wymianę ogrzewania w kościele. Prosimy o samochody na godz. 8.30

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress