SZLACHETNA PACZKA W JEDLIŃSKU

Szlachetna paczka - jeden za wszystkich, wszyscy za jednego

Dwunastu super wolontariuszy z terenu naszej gminy pod przewodnictwem p. Agnieszki Migi  to "super szlachetna paczka" pełna radości, entuzjazmu i chęci pomagania. W tym roku przygotowujemy 30 rodzin do objęcia pomocą, pytając o zgodę i dokładnie rozpoznając sytuację rodzin i ich potrzeby. Po całodziennym szkoleniu w Radomiu, przystąpiliśmy do weryfikacji zgłoszonych rodzin z naszego terenu. Następnie mile widziani darczyńcy już niedługo będą mogli dokonać wyboru rodzin, którym będą chcieli pomóc, zaglądając do bazy rodzin na stronie Szlachetnej Paczki. Potem to już sama radość. Pakowanie i dostarczenie do domów. I już się kręci….zapraszamy i Ciebie.

Celem obejrzenia strony "Szlachetnej Paczki", prosimy kliknąć na baner poniżej zamieszczony.


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress