Rejonowy Dzień Wspólnoty 22 X 2016

Rejonowy Dzień Wspólnoty 22 X 2016

W dniu 22 października 2016 r. młodzież oazowa a także przedstawiciele Domowego Kościoła z naszej parafii, uczestniczyli w pierwszym powakacyjnym Rejonowym Dniu Wspólnoty. Członkowie Ruchu Światło-Życie z naszego rejonu Północ zgromadzili się w kościele parafialnym pw. Matki Bożej Miłosierdzia w Radomiu, aby pamiętając o trwającym jeszcze roku miłosierdzia, w który wpisana jest ta parafia poprzez posiadanie Bramy Miłosierdzia.

O zawiązanie wspólnoty postarali się nasi młodsi bohaterowie którzy robili wszystko by jeszcze bardziej zjednoczyć wszystkich zebranych. Najważniejszym punktem tego dnia, była oczywiście Msza Święta, której przewodniczył gospodarz tego miejsca ks. prałat Wiesław Taraska, a homilię wygłosił moderator diecezjalny ks. Grzegorz Lipiec. Cały ten dzień gromadził nas wokół tematu trwającego Roku Miłosierdzia. Naszą parafię reprezentowała skromna liczba 14 osób, ale mamy nadzieję że na następnym Rejonowym Dniu Wspólnoty który odbędzie się w grudniu, uda nam się pojechać jeszcze większą grupą.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress