Podziękowanie dla dzieci I komunijnych

Afryka Służki NMP

Czcigodny Księże Proboszczu,

Jakie czasy taka komunikacja. Pozwalam sobie przesłać na skrzynkę Księdza Proboszcza podziękowanie dla dzieci I komunijnych z Jedlińska za ofiarę złożoną na nasze misje w Afryce. Serdeczne Bóg zapłać! Bardzo się cieszę, że relacja Jedlińska ze Służkami jest nadal żywa. Podziękowanie wolę wysłać mailowo bo to dla mnie szybciej i wygodniej, nie muszę iść na pocztę, ale przede wszystkim dlatego, że nie mamy kolorowej drukarki i te zdjęcia dzieci z Kongo, czarno-białe nie byłyby takie ładne. Jeżeli jednak Ksiądz Proboszcz życzyłby sobie, żeby podziękowanie dotarło również pocztą tradycyjną, to proszę dać znak. Znajdę jakiś punkt z kolorowym drukiem w okolicy Podkowy Leśnej.

Pozdrawiam bardzo serdecznie. s. Katarzyna Grzybowska

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress