Podsumowanie Światowych Dni Młodzieży

Podsumowaniu Światowych Dni Młodzieży, 2016.11.25

Dnia 26 listopada grupa 25 osób młodzieży naszej parafii pod opieką księdza Filipa, wzięła udział w podziękowaniu i podsumowaniu Światowych Dni Młodzieży.
Po przyjeździe do Wyższego Seminarium Duchownego odwiedziliśmy Pokój Papieski, a także obejrzeliśmy prezentację podsumowującą ŚDM w Radomiu. O godzinie 12:00 wzięliśmy udział w mszy świętej, której przewodniczył biskup Henryk Tomasik.

Po mszy czekał na nas skromny poczęstunek. O godzinie 14 nastał najbardziej wyczekiwany moment tego popołudnia! W seminaryjnej auli wystąpił jeden z najpopularniejszych polskich raperów, czyli Piotr Kowalczyk TAU! Wszyscy bawili się świetnie śpiewem i tańcem chwaląc Pana!


Aleksandra Katus

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress