Oaza modlitwy, Pionki listopad 2016 r.

Oaza Modlitwy, Pionki 11-13 listopad 2016 r.

W ciągu trzech wspaniałych dni: 11-13 listopada, siedemnastoosobowa młodzież z naszej parafii wraz z księdzem Filipem brała udział w Oazie Modlitwy, która już po raz kolejny odbywała się w Pionkach. Tematem przewodnim naszego wyjazdu było przypomnienie historii Polski i oznaki patriotyzmu w dzisiejszych czasach. Podczas spotkań przypominaliśmy sobie najważniejsze wydarzenia z wcześniejszych wieków naszego państwa oraz rozmawialiśmy o tym, jak na co dzień okazujemy to, że jesteśmy Polakami. Mieliśmy również okazję uczestniczyć w żywej lekcji historii, gdzie zaproszeni goście zaprezentowali nam ubiór rycerzy tamtych czasów i ich zadania.

W sobotni wieczór animatorzy przygotowali bal, na którym przedstawiane były śmieszne scenki, a pomiędzy nimi zabawy i tańce. Pomimo wszystkich atrakcji i spotkań, naszą większość czasu spędzaliśmy z Bogiem, poprzez uczestniczenie w modlitwach i mszach. Młodzież wracała do domów ze wspaniałymi wspomnieniami, nowymi znajomościami, a przede wszystkim z uśmiechem na twarzy. Zachęcamy wszystkich do przeżycia takich rekolekcji jak nasze, na prawdę warto!


Agata Flis

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress