Oaza Modlitwy Dzieci Bożych

Diecezjalna Oaza Modlitwy Dzieci Bożych, 30 IX - 2 X 2016

Od piątku 30 września do niedzieli 2 października, dzieci z naszej parafii, wzięły udział w Diecezjalnej Oazie Modlitwy Dzieci Bożych. Prawie 100 osób spotkało się w Pionkach, w tym 29 z parafii p.w. św. Apostołów Piotra i Andrzeja. Podczas trzydniowych rekolekcji, poznawaliśmy czym jest miłosierdzie a także w jaki sposób mamy je okazywać. Dowiedzieliśmy się, że źródłem miłosierdzia jest Pan Bóg, a można je okazywać poprzez słowa, czyny i modlitwę. Oprócz codziennej Mszy Świętej, spotkań formacyjnych, odwiedziliśmy również Ogródek Jordanowski gdzie poprzez zabawę jeszcze lepiej się zintegrowaliśmy, a także uczestniczyliśmy w grze terenowej, poświęconej uczynkom miłosierdzia co do ciała i co do duszy.

Jesteśmy wdzięczni moderatorom prowadzącym tą oazę, a także wszystkim animatorom, którzy troszczyli się o dobre przeżycie Oazy Modlitwy. Już nie możemy się doczekać kolejnej Oazy Modlitwy a także turnusów wakacyjnych. 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress