Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego

J 20, 1-9 Apostołowie przy grobie Zmartwychwstałego

Ogłoszenia parafialne

1. Życzenia : Z okazji świąt Wielkiej Nocy w imieniu Księży i Sióstr pracujących w naszej  Parafii przyjmijcie  drodzy parafianie i przybyli Goście najlepsze życzenia. Niech Zmartwychwstały Chrystus obdarza Was pokojem, miłością i przebaczeniem. Niech wnosi w Wasze rodziny błogosławieństwo i siłę do ciągłego zwycięstwa dobra a nadzieja płynąca od Zmartwychwstałego  towarzyszy Wam  każdego  dnia. Bożych, radosnych i rodzinnych Świąt Wielkanocnych, dla Was i dla  wszystkich chorych pozostających w domach. 

2. Podziękowania : wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do uświetnienia  Liturgii Wielkiego Tygodnia oraz dzisiejszej procesji i mszy rezurekcyjnej składam  bardzo serdeczne podziękowania: – księżom  ks. Prałatowi, ks. Filipowi, ks. Tomkowi  oraz Filipowi  za trud duszpasterski  Wielkiego Postu i przygotowanie  liturgii i dekoracji świątecznej, – siostrom zakonnym za zaangażowanie, pomoc  i matczyne serce, – Liturgicznej Służbie Ołtarza  za uroczystą posługę przy ołtarzu, – Chórowi Parafialnemu,  Scholi i Orkiestrze Strażackiej za piękne śpiewy i oprawę  muzyczną podczas Triduum i Świąt, – panu Jackowi, Michałowi ,Wojciechowi i Tomaszowi za pomoc w pracach dekoracyjnych naszej świątyni, – siostrom z Kół Żywego Różańca, p. Antoniemu i p Teresie za prace porządkowe w kościele a p. Krzysztofowi i Markowi wraz z pracownikami za prace porządkowe na cmentarzu,  – druhom strażakom za adoracje przy grobie i obsługę procesji, – kręgom Oazy Rodzin i lektorom oraz młodzieży naszego gimnazjum za trud przygotowania i prowadzenia adoracji.

3. Jutro Poniedziałek Wielkanocny msze św. w Jedlińsku i kaplicach wg. porządku niedzielnego. Ofiary zbierane w tym dniu przeznaczamy na KUL. 

4. Przyszła niedziela to Niedziela Miłosierdzia Bożego  rozpoczynająca Tydzień Miłosierdzia. Taca z przyszłej niedzieli przeznaczamy  na dzieła miłosierdzia prowadzone przez  Caritas Radomską. Niedziela Miłosierdzia to również patronalne święto w Kaplicy w Jedlance. 

5. Prasa Katolicka: dzisiaj świąteczny Duży Gość Niedzielny. Zapraszamy do  lektury. 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress