Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego

J 20, 1-9 Apostołowie przy grobie Zmartwychwstałego

Ogłoszenia parafialne

1. Życzenia: Z okazji świąt Wielkiej Nocy w imieniu Księży pracujących w naszej Parafii przyjmijcie drodzy parafianie i przybyli Goście najlepsze życzenia. Niech Zmartwychwstały Chrystus obdarza Was pokojem, miłością i przebaczeniem. Niech wnosi w Wasze rodziny błogosławieństwo i siłę do ciągłego zwycięstwa dobra a nadzieja płynąca od Zmartwychwstałego niech towarzyszy Wam każdego dnia. Bożych, radosnych i rodzinnych Świąt Wielkanocnych, dla Was i dla wszystkich chorych pozostających w domach.

2. Podziękowania: wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do uświetnienia Liturgii Wielkiego Tygodnia oraz dzisiejszej procesji i mszy rezurekcyjnej składam bardzo serdeczne podziękowania:
– księżom ks. Prałatowi , ks. Dawidowi, ks. Piotrowi za trud duszpasterski Wielkiego Postu i przygotowanie liturgii i dekoracji świątecznej,
– Liturgicznej Służbie Ołtarza i Lektorom Dorosłym za uroczystą posługę przy ołtarzu
– Scholi i p. Michałowi za oprawę muzyczną.
– druhom strażakom za adoracje przy grobie
– paniom i panom za obsługę procesji,
– kręgom Oazy Rodzin za trud przygotowania i prowadzenia adoracji.

3. Jutro Poniedziałek Wielkanocny msze św. w Jedlińsku i kaplicach wg. porządku niedzielnego. Ofiary zbierane w tym dniu przeznaczamy na KUL.

4. Przyszła niedziela to Niedziela Miłosierdzia Bożego rozpoczynająca Tydzień Miłosierdzia. Niedziela Miłosierdzia to również patronalne święto w kaplicy w Jedlance.

5. Prasa Katolicka: dzisiaj świąteczny Duży Gość Niedzielny, Rycerz Niepokalanej i Miłujcie się. Zapraszamy do lektury.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress