Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego

J 20, 1-9 Apostołowie przy grobie Zmartwychwstałego

Ogłoszenia duszpasterskie

1. Życzenia: Z okazji świąt Wielkiej Nocy w imieniu Księży i Sióstr pracujących w naszej Parafii przyjmijcie drodzy parafianie i przybyli Goście najlepsze życzenia. Niech Zmartwychwstały Chrystus obdarza Was pokojem, miłością i przebaczeniem. Niech wnosi w Wasze rodziny błogosławieństwo i siłę do ciągłego zwycięstwa dobra a nadzieja płynąca od Zmartwychwstałego towarzyszy Wam każdego dnia. Bożych, radosnych i rodzinnych Świąt Wielkanocnych, dla Was i dla wszystkich chorych pozostających w domach.

2. Podziękowania: wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do uświetnienia Liturgii Wielkiego Tygodnia oraz dzisiejszej procesji i mszy rezurekcyjnej składam bardzo serdeczne podziękowania:
– księżom ks. Prałatowi , ks. Filipowi, ks. Dawidowi za trud duszpasterski Wielkiego Postu i przygotowanie liturgii i dekoracji świątecznej,
– siostrom zakonnym za zaangażowanie ,pomoc i matczyne serce
– Liturgicznej Służbie Ołtarza za uroczystą posługę przy ołtarzu
– Chórowi Parafialnemu, Scholi i Orkiestrze Strażackiej za śpiewy i oprawę muzyczną podczas Triduum i Świąt
– panu Jackowi, Michałowi oraz ministrantom starszym za pomoc w pracach dekoracyjnych naszej świątyni
– siostrom z Kół Żywego Różańca, p Teresie p. Zofii za prace porządkowe w kościele.
– druhom strażakom za adoracje przy grobie i obsługę procesji,
– kręgom Oazy Rodzin i lektorom oraz młodzieży naszego gimnazjum za trud przygotowania i prowadzenia adoracji.

3. Jutro Poniedziałek Wielkanocny msze św. w Jedlińsku i kaplicach wg. porządku niedzielnego. Ofiary zbierane w tym dniu przeznaczamy na KUL.

4. Przyszła niedziela to Niedziela Miłosierdzia Bożego rozpoczynająca Tydzień Miłosierdzia. Taca z przyszłej niedzieli przeznaczamy na dzieła miłosierdzia prowadzone przez Caritas Radomską . Niedziela Miłosierdzia to również patronalne święto w Kaplicy w Jedlance.

5. Prasa Katolicka: dzisiaj świąteczny Duży i Mały Gość Niedzielny. Zapraszamy do lektury.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress