Niedziela Miłosierdzia Bożego

J 20, 19-31 Błogosławieni, którzy nie widzieli, a uwierzyli

Ogłoszenia duszpasterskie

1. Dzisiejsza niedziela w całym kościele przeżywana jest jako Niedziela Miłosierdzia Bożego. Kościół w ten sposób przypomina nam o większej wrażliwości na drugiego człowieka. Bądźmy więc apostołami miłości i miłosierdzia. Zachęcamy o godz. 15.00 do modlitwy koronką do Miłosierdzia Bożego. W dniu dzisiejszym uroczystość odpustowa w kaplicy w Jedlance. Zapraszamy.

2. Informujemy, że uroczystość I komunii św. będziemy przeżywać w naszej parafii 21 maja 2023 o godz. 12.00 .W związku z rozpoczęciem bezpośredniego przygotowania zapraszamy wszystkie dzieci i rodziców na pierwszą próbę 18 kwietnia 2023 r. tj. wtorek o godz. 18.00 w kościele.

3. Rozpoczynamy zapisy na Wakacyjne Rekolekcje Oazowe dla dzieci i młodzieży. Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt z ks. Tomaszem

4. W dniu dzisiejszym ofiarami do puszek wspieramy budowę pierwszego hospicjum w Radomiu. Zachęcamy do wsparcia tej akcji.

5. Biuro pielgrzymkowe o. Pallotynów z Warszawy organizuje pielgrzymkę do Wilna ze zwiedzaniem Białostocczyzny i Podlasia. Informacje i kontakt znajdziemy na ulotkach wyłożonych na stoliku pod chórem.

6. Prasa katolicka: Mały i Duży Gość Niedzielny. Zapraszamy do lektury.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress