Niedziela Miłosierdzia Bożego

J 20, 19-31 Błogosławieni, którzy nie widzieli, a uwierzyli

Ogłoszenia parafialne

1. Dzisiejsza niedziela w całym kościele przeżywana jest jako Niedziela Miłosierdzia Bożego. Kościół w ten sposób przypomina nam o większej wrażliwości na drugiego człowieka. Bądźmy więc apostołami miłości i miłosierdzia. Zachęcamy o godz. 15.00 do modlitwy koronką do Miłosierdzia Bożego. W dniu dzisiejszym uroczystość odpustowa w kaplicy w Jedlance. Po mszy św. Koronka do Bożego Miłosierdzia. Zapraszamy.

2. W przyszłą niedzielę w naszej parafii, przeżyjemy dzień modlitw w intencji powołań. Będziemy gościć o. Jonasza z zakonu o. Paulinów, który podzieli się z nami świadectwem swojego życia i powołania.

3. Pragniemy poinformować, że otrzymaliśmy maseczki i płyn do dezynfekcji. Wyłożone są pod chórem do rozdysponowania.

4. Z prac remontowych: informujemy, że w ostatnim czasie zostały wymienione okna w kaplicy w Zawadach oraz wyłożona nowa podłoga oraz zainstalowane nowe drzwi od zakrystii w kaplicy w Jedlance. Składamy podziękowanie wszystkim ofiarodawcom. Bóg zapłać.

5. Informujemy, że uroczystość I komunii św. będziemy przeżywać w naszej parafii 16 maja 2021 r. o godz. 12.00.

6. Prasa katolicka: Gość Niedzielny a w nim znajdziemy ankietę dla czytelników dotyczącą oceny, wskazówek i uwag dotyczących Gościa Niedzielnego. Zachęcamy do jej wypełnienia.

7. W tym tygodniu z naszej parafii pożegnaliśmy +Alfredę Żarłok, +Stanisława Zarembę +Jana Mizerskiego. Rodzinom składamy wyrazy współczucia a dla zmarłych prosimy o radość nieba: wieczny odpoczynek ….

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress