Niedziela Miłosierdzia Bożego

J 20, 19-31 Błogosławieni, którzy nie widzieli, a uwierzyli

Ogłoszenia parafialne

1. Dzisiejsza niedziela w całym kościele przeżywana jest jako Niedziela Miłosierdzia Bożego. Kościół w ten sposób przypomina nam o większej wrażliwości na drugiego człowieka. Bądźmy więc apostołami miłości i miłosierdzia. Zachęcamy o godz. 15.00 do modlitwy koronką do Miłosierdzia Bożego. W dniu dzisiejszym uroczystość odpustowa w kaplicy w Jedlance. Po mszy św. Koronka do Bożego Miłosierdzia. Zapraszamy.

2. W dniu dzisiejszym PZC naszej parafii obchodzi 15 rocznicę działalności. Wszystkim członkom Parafialnego Zespołu Caritas składamy serdeczne podziękowanie za gorliwą posługę wśród osób potrzebujących za poświęcony czas, wrażliwe serce i realizacje na co dzień przykazania miłości bliźniego. Bóg zapłać.

3. W związku z wejściem od poniedziałku nowych rozporządzeń związanych z epidemią, informujemy, że w naszej świątyni z zachowaniem wszelkich środków ostrożności (maseczki i 2 metry odległości ) w mszach i nabożeństwach może uczestniczyć 45 osób.

4. Informujemy, że uroczystość I komunii św. w tym roku, po uzgodnieniu z rodzicami została przeniesiona na 20 września 2020 o godz. 12.00.

5. Nabożeństwa Majowe w naszej parafii w dni powszednie o godz. 17.30 a w niedziele i święta o godz. 16.30. Prosimy o odnowienie i udekorowanie figur Matki Bożej oraz przydrożnych krzyży w miejscach zamieszkania.

6. Od miesiąca maja do końca września msza św. popołudniowa będzie o godz. 18.00

7. W tym tygodniu z naszej parafii pożegnaliśmy +Jana Praska. Rodzinie składamy wyrazy współczucia a dla zmarłego prosimy o radość nieba: wieczny odpoczynek

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress