Niedziela Chrztu Pańskiego

Łk 3, 15-16.21-22 Chrzest Jezusa

Ogłoszenia duszpasterskie

1. W dniu dzisiejszym obchodzimy Niedzielę Chrztu Pańskiego. W sposób szczególny zwracamy uwagę na sakrament chrztu, który włączył nas do wspólnoty Kościoła Katolickiego. Pamiętajmy w modlitwie o rodzicach, rodzicach chrzestnych oraz o kapłanach przez ręce których Bóg udzielił nam łaski chrztu św. Dzisiejsza niedziela kończy liturgiczny okres Bożego Narodzenia. Po mszy św. o godz. 9.00 koncert kolęd w wykonaniu naszej młodzieży. Zapraszamy do wysłuchania.

2. Pragniemy poinformować że został wydany album o naszej zabytkowej świątyni, którego autorką jest p. Bożena Cieślak. Jako parafia składamy podziękowanie p. Bożenie oraz wszystkim ofiarodawcom dzięki którym album mógł zostać wydany. Album można nabyć przy wyjściu ze świątyni. Ofiarę w formie cegiełki 50 zł. przeznaczamy na dalsze prace remontowo konserwacyjne przy naszej świątyni. Zachęcamy do nabycia tej publikacji.

3. W przyszłą niedzielę o godz. 9.00 msza św. w intencji ks. Prałata, który będzie obchodził swoje imieniny. Zapraszamy wszystkich parafian do wspólnej modlitwy.

4. W przyszłą niedzielę na mszę św. z błogosławieństwem kolędowym o godz. 12.00 zapraszamy mieszkańców Gutowa, Woli Gutowskiej, Nart i Gryzowa.

5. Informujemy o rozpoczynających się spotkaniach z narzeczonymi, którzy przygotowują się do zawarcia sakramentu małżeństwa. Zainteresowanych prosimy o zgłoszenie się do kancelarii w celu odebrania formularzy. Rozkład tych spotkań wraz z miejscem ich przeprowadzenia znajdziemy w gablocie oraz na stronie internetowej naszej parafii.

6. Prasa katolicka Gość Niedzielny w cenie 8zł. Zapraszamy do lektury.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress