Niedziela Chrztu Pańskiego

Mt 3, 13-17 Chrzest Jezusa

Ogłoszenia duszpasterskie

1. W dniu dzisiejszym obchodzimy Niedzielę Chrztu Pańskiego. W sposób szczególny zwracamy uwagę na sakrament chrztu, który włączył nas do wspólnoty Kościoła Katolickiego. Pamiętajmy w modlitwie o rodzicach, rodzicach chrzestnych oraz o kapłanach przez ręce których Bóg udzielił nam łaski chrztu św. Dzisiejsza niedziela kończy liturgiczny okres Bożego Narodzenia.
2. W przyszłą niedzielę o godz. 9.00 msza św. w intencji ks. Prałata, który będzie obchodził swoje imieniny. Zapraszamy wszystkich parafian do wspólnej modlitwy.

3. Porządek wizyty duszpasterskiej:
PONIEDZIAŁEK
9.00 Rynek i ul. Krótka 2 ks
15.00 ul. Konopnickiej po str. Piekarni od Jedlińska, oraz ul. Reja 1ks od Płaskowa oraz ul. Spacerowa 1ks ul. Prusa 1ks
WTOREK
15.00 ul. Konopnickiej po str. Ośrodka Zdrowia 2ks (1ks od Płaskowa 1ks.od Jedlińska), ul. Kościuszki 1ks
ŚRODA
15.00 ul. Warszawska od p. Chojnackich do Policji 1ks. ul. Leśna 1ks i ul. Targowa 1ks
CZWARTEK
15.00 ul. Polna, Kwiatowa, Jaśminowa, Lipowa 3 ks
PIĄTEK
15.00 ul. Piaskowa 3ks ( 1 ks. od CPN, 1ks. od Jedlińska 1ks. od środka)
SOBOTA
9.00 dla tych którzy z różnych powodów nie mogli przyjąć księdza a chcieli by to uczynić. Zgłoszenia rodzin w zakrystii i kancelarii.

4. Prasa katolicka. Miłujcie się i Gość Niedzielny. Dzisiaj w Gościu Niedzielnym artykuły – jak wychować wierzące dziecko oraz dlaczego katolik nie może wierzyć we wróżby. Zapraszamy do lektury.

5. W tym tygodniu w naszej parafii pożegnaliśmy + Edwarda Kolbusa. Rodzinie składamy wyrazy współczucia a dla zmarłego prosimy o łaskę wiecznego zbawienia: wieczny odpoczynek …

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress