Niedziela Chrztu Pańskiego

Łk 3, 15-16. 21-22 Chrzest Jezusa

Ogłoszenia duszpasterskie

1. W dniu dzisiejszym obchodzimy Niedzielę Chrztu Pańskiego. W sposób szczególny zwracamy uwagę na sakrament chrztu ,który włączył nas do wspólnoty Kościoła Katolickiego. Pamiętajmy w modlitwie o rodzicach, rodzicach chrzestnych oraz o kapłanach przez ręce których Bóg udzielił nam łaski chrztu św. Dzisiejsza niedziela kończy liturgiczny okres Bożego Narodzenia a rozpoczynamy okres zwykły.

2. W przyszłą niedzielę o godz. 9.00 msza św. w intencji ks. Prałata, który będzie obchodził swoje imieniny. Zapraszamy wszystkich parafian do wspólnej modlitwy.

3. Porządek wizyty duszpasterskiej:

PONIEDZIAŁEK: 15.00 ul. Konopnickiej po str. piekarni oraz ul. Reja 1 ks., ul. Konopnickiej od str. Płaskowa oraz ul. Spacerowa 1 ks., ul. Prusa 1 ks.

WTOREK: 15.00 ul. Warszawska od p. Chojnackich do Policji 1 ks., ul. Rynek i ul. Krótka 2 ks.

ŚRODA: 15.00 ul. Leśna 1 ks, ul. Targowa 1 ks.

CZWARTEK: 15.00 ul. Piaskowa 3 ks ( 1 ks.od CPN, 1 ks. od Jedlińska. 1 ks. od środka)

SOBOTA: 9.00 dla tych którzy z różnych powodów nie mogli przyjąć księdza a chcieli by to uczynić. Zgłoszenia rodzin w zakrystii i kancelarii.

4. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Dzisiaj w Gościu Niedzielnym obrazek z modlitwą męża za żonę.

5. W przyszłą niedzielę prosimy zelatorów o odbiór papieskich intencji modlitewnych na 2019 r. dla wszystkich członków.

6. W tym tygodniu w naszej parafii pożegnaliśmy + Władysława Hernika. Rodzinie składamy wyrazy współczucia a dla zmarłego prosimy o łaskę wiecznego zbawienia: wieczny odpoczynek …

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress