Niedziela Chrystusa Króla Wszechświata

Mt 25, 31-46 Chrystus będzie sądził z uczynków miłości

Ogłoszenia duszpasterskie

1. W dniu dzisiejszym w kościele katolickim przeżywamy ostatnią niedzielę roku liturgicznego zwaną Niedzielą Chrystusa Króla Wszechświata.

2. W przyszłą niedzielę natomiast rozpoczynamy okres Adwentu. Jest to czas przygotowania do świąt Bożego Narodzenia. W okresie Adwentu Godzinki o NMP o godz. 5.30 i Roraty o godz. 6.00. Dla dzieci msza św. roratnia z konkursem o godz. 17.00.

3. W dniu dzisiejszym modlimy się w intencji naszego chóru parafialnego, scholii, orkiestry młodzieżowej i pana organisty oraz wszystkich zaangażowanych w oprawę muzyczną w naszej świątyni z okazji ich patronalnego święta św. Cecylii patronki muzyki.

4. W tym tygodniu wypada I piątek i sobota miesiąca. Spowiedź w I piątek w kaplicach o godz. 15.00, a w Jedlińsku o 16.30. W sobotę o godz. 7.00 msza wynagradzająca sercu NMP.

5. Poświęcenie i rozdanie medalików dla dzieci I komunijnych w przyszłą niedzielę o godz. 9.00. Zapraszamy dzieci wraz z rodzicami.

6. Sołtys, Koło Gospodyń Wiejskich z Jedlińska i Ochotnicza Straż Pożarna organizują akcje mikołajkową: Paczka dla dziecka z Domu dziecka”. Z tej okazji w dniu dzisiejszym zbiórka do puszek po każdej mszy św. na ten cel

7. Spotkanie grupy lektorów dorosłych dzisiaj w salce katechetycznej o godz. 18.00. Zapraszamy. Zapraszamy do wpisywania się na listę dyżurów lektorskich w zakrystii.

8. Prasa katolicka na stoliku przy wyjściu – Duży Gość Niedzielny . Zapraszamy do lektury.

9. W tym tygodniu z naszej parafii pożegnaliśmy + Jana Walczaka. Rodzinie składamy wyrazy współczucia a dla zmarłego prosimy o radość nieba: wieczny odpoczynek….

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress