Niedziela Chrystusa Króla Wszechświata

Łk 23, 35-43 Jezu, wspomnij na mnie, gdy przyjdziesz do swego królestwa

Ogłoszenia parafialne

1. W dniu dzisiejszym w kościele katolickim przeżywamy ostatnią niedzielę roku liturgicznego zwaną Niedzielą Chrystusa Króla Wszechświata.

2. W przyszłą niedzielę natomiast rozpoczynamy okres Adwentu. Jest to czas przygotowania do świąt Bożego Narodzenia. W okresie Adwentu Godzinki o NMP o godz. 5.30 i Roraty o godz.: 6.00. Dla dzieci msza św. roratnia z konkursem o godz. 17.00.

3. Spotkanie młodzieży przygotowującej się do bierzmowania wraz z rodzicami w czwartek 24 listopada o godz.: 19.00. Na spotkaniu będziemy gościć przedstawicieli wspólnoty : Wojowników Maryi.

4. W dniu dzisiejszym na mszy św. o godz. 12.00 będziemy modlić się w intencji naszego chóru parafialnego, orkiestry młodzieżowej i wszystkich zaangażowanych w oprawę muzyczną w naszej świątyni z okazji ich patronalnego święta św. Cecylii patronki muzyki. Zapraszamy na tę mszę św. wszystkich, którym muzyka i śpiew są bliskie sercu.

5. Koło Gospodyń Wiejskich z Jedlińska i Ochotnicza Straż Pożarna organizują akcje mikołajkową: Paczka dla dziecka z Domu dziecka”. Z tej okazji w przyszłą niedzielę zbiórka do puszek po każdej mszy św. na ten cel

6. Spotkanie grupy lektorów dorosłych w przyszła niedzielę o godz. 18.00. Zapraszamy.

7. Prasa katolicka na stoliku przy wyjściu – Duży i Mały Gość Niedzielny. Zapraszamy do lektury.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress