Niedziela Chrystusa Króla Wszechświata

Łk 23, 35-43 Jezu, wspomnij na mnie, gdy przyjdziesz do swego królestwa

Ogłoszenia duszpasterskie

1. Dzisiaj o godz.16.30 Różaniec za zmarłych polecanych w wypominkach. Serdecznie zapraszamy.

2. W dniu dzisiejszym wyjazd do Multikina w Radomiu na film NIEPLANOWANE na godz.18.30. Dojazd we własnym zakresie. Jeśliby ktoś nie ma czym jechać to proszę o informacje i dojazd zorganizujemy. Zakup biletów w kasie przed seansem hasło GRUPA JEDLINSK. Mamy zarezerwowane 90 miejsc. Zapraszamy niezdecydowanych. Jest to film, który każdy powinien zobaczyć.

3. Spotkania grupy lektorów dorosłych dzisiaj nie ma ze względu na wyjazd do kina. Zapraszamy w przyszłą niedzielę po mszy wieczorowej.

4. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy okres Adwentu. Jest to czas przygotowania do świąt Bożego Narodzenia. W okresie Adwentu Roraty o godz: 6.00. Dla dzieci o godz. 17.00 z adwentowym konkursem. Przewidziane są nagrody. Godzinki o 5.30. Zapraszamy.

5. Spotkanie Parafialnego Zespołu Caritas w środę po mszy św. wieczorowej na plebani. Jednocześnie ogłaszamy zbiórkę odzieży w dobrym stanie. Dary można przywozić w czwartki w godz. 16-18 do punktu Caritas przy ul. Stawnej. Prosimy o rzeczowe wsparcie tej akcji.

6. Prasa katolicka – Duży Gość Niedzielnym z kalendarzem na 2020 i Mały Gość Niedzielny w którym dzieci znajdą lampion na Adwent. Zapraszamy do lektury.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress