Nasz Ojciec Franciszek

Oaza Rodzin, 30 rocznica śmierci ks. Franciszka Blachnickiego

30 rocznica śmierci ks. Franciszka Blachnickiego była wspaniałą okazją do niedzielnej wspólnej modlitwy uczestników Domowego Kościoła. Towarzyszyła nam szczególna intencja – prosiliśmy o Jego rychłą beatyfikacje. Ojciec Blachnicki, bo tak na niego wszyscy wołali, był twórcą i inspiratorem działalności Ruch Światło – Życie, którego głównym celem jest doskonalsze poznanie Jezusa i życie według Jego zasad. W naszej ojczyźnie ponad 2 mln osób przeszło formację oazową począwszy od Dzieci Bożych przez Oazę Młodzieżową a skończywszy na Oazie Rodzin. W naszej parafii działa 5 kręgów Oazowych w których 25 rodzin przez modlitwę, rozważanie Słowa Bożego, codzienne zobowiązania, dialog małżeński i uczestnictwo we mszy św. oraz pracą nad sobą zdobywają szczyty świętości. Niech nasza modlitwa i zaangażowanie w życie kościoła będzie dobrym świadectwem dla innych.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress