Jasełka w parafii Jedlińsk

Jasełka styczeń 2020 r. klasy I a Szkoły Podstawowej w Jedlińsku

W niedzielę 19. stycznia w kościele parafialnym p.w. św. Piotra i Andrzeja w Jedlińsku, po Mszy świętej o godz. 12:00 odbyły się Jasełka. Historię Bożego Narodzenia przedstawili młodzi aktorzy z klasy I a Szkoły Podstawowej w Jedlińsku. Przygotowaniem przedstawienia zajęły się pani Beata Bilska, wychowawczyni klasy, oraz pani Dorota Mąkosa, katechetka. Swój niemały wkład mieli także rodzice, którzy aktywnie włączyli się w przygotowanie strojów dla młodych aktorów. Dzieci przypomniały wszystkim obecnym zdarzenia związane z narodzeniem Jezusa na wesoło, z dużą dozą humoru. Występ spotkał się z zainteresowaniem i żywą reakcją licznie zgromadzonej publiczności – zarówno dzieci jak i dorosłych.

« z 10 »

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress