IV Niedziela zwykła

Mt 5, 1-12a Błogosławieni ubodzy w duchu

Ogłoszenia duszpasterskie

1. W czwartek 2 lutego Święto Ofiarowania Pańskiego oraz Dzień Życia Konsekrowanego. W naszych modlitwach pamiętajmy o siostrach i braciach zakonnych, a szczególnie pochodzących z naszej parafii oraz prośmy o nowe powołania do służy Bożej. Msze św. o godz. 7.00, 9.00 i 17.00. Taca na zakony klauzurowe.

2. W tym tygodniu przypada, I czwartek, piątek i sobota miesiąca. W piątek spowiedź w kościele o godz.16.30. W kaplicy w Zawadach i Jedlance o godz. 15.00.

3. 3 lutego w środę wspominamy św. Błażeja patrona chorób gardła. Na mszy wieczorowej poświecenie jabłek.

4. W przyszła niedzielę na mszy św. o godz. 9.00 poświęcenie i rozdanie książeczek do nabożeństwa dla dzieci przygotowujących się do I komunii św. Książeczki już zostały zakupione. Zapraszamy rodziców wraz z dziećmi.

5. Dziś po mszy św. wieczorowej w salce katechetycznej spotkanie z grupą lektorów dorosłych.

6. Prasa katolicka – Gość Niedzielny i Rycerz Niepokalanej. Zapraszamy do lektury.

7. W tym tygodniu pożegnaliśmy + Urszulę Drabińską i Mariusza Kołodziejczaka. Rodzinom składamy wyrazy współczucia a dla zmarłych prosimy o radość nieba: wieczny odpoczynek…

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress