IV Niedziela Zwykła

Łk 4, 21-30 Jezus odrzucony w Nazarecie

Ogłoszenia duszpasterskie

1. W środę 2 lutego Święto Ofiarowania Pańskiego oraz Dzień Życia Konsekrowanego. W naszych modlitwach pamiętajmy o siostrach i braciach zakonnych a szczególnie pochodzących z naszej parafii oraz prośmy o nowe
powołania do służy Bożej. Msze św. jak w każdą niedzielę. Taca na zakony klauzurowe.

2. W tym tygodniu przypada, I czwartek, piątek i sobota miesiąca. W piątek spowiedź w kościele o godz.16.30. W kaplicy w Zawadach i Jedlance o godz. 15.00.

3. 3 lutego w środę wspominamy św. Błażeja patrona chorób gardła. Na mszy wieczorowej poświecenie jabłek.

4. W przyszła niedzielę na mszy św. o godz. 9.00 poświęcenie i rozdanie książeczek do nabożeństwa dla dzieci przygotowujących się do I komunii św. Książeczki już zostały zakupione. Zapraszamy rodziców wraz z dziećmi.

5. Składamy serdeczne podziękowanie za ofiary kolędowe na rzecz naszej świątyni. Bóg zapłać.

6. Dziś po mszy św. wieczorowej na salce katechetycznej spotkanie z grupą lektorów dorosłych.

7. Zwracamy się z prośbą o uporządkowanie wokół swoich grobów szkła, potłuczonych zniczy i kwiatów.

8. Prasa katolicka – Gość Niedzielny a w nim artykuł,, Czy można osiągnąć zbawienie poza kościołem”. Zapraszamy do lektury.

9. W tym tygodniu pożegnaliśmy + Romana Królikowskiego, Zofię Karaś, Leokadię Matysiak, Wiesławę Urbańską. Rodzinom składamy wyrazy współczucia a dla zmarłych prosimy o radość nieba: wieczny odpoczynek…

 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress