IV Niedziela zwykła

Łk 4, 21-30 Jezus odrzucony w Nazarecie

Ogłoszenia duszpasterskie

1. W tym tygodniu przypada I czwartek miesiąca. Na mszy św. o godz. 17.00 modlimy się o nowe powołania do służby Bożej i o rychła beatyfikację naszego rodaka bp. Piotra.

2. 11 lutego 2019 – Światowy Dzień Chorych. W przyszłą niedzielę na mszę o godz: 12.00 zapraszamy szczególnie osoby chore. Podczas mszy będziemy modlić się w intencji chorych z naszej parafii oraz udzielimy sakramentu namaszczenia chorych. Pragniemy w ten sposób wspierać chorych i być z nimi w tych trudnych chwilach.

3. W imieniu całej wspólnoty parafialnej składamy serdeczne podziękowanie wszystkim panom i ministrantom, którzy w dniu wczorajszym wraz z ks. Piotrem uporządkowali świątynię z dekoracji świątecznej. Bóg zapłać.

4. Prasa Katolicka: Gość Niedzielny a w nim artykuł o codziennej pracy radomskich streetworkerów (pracowników ulicy) oraz obrazek z modlitwą rodziców za dzieci. Zachęcamy do lektury.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress