IV Niedziela zwykła

Mk 1, 21-28 Jezus naucza jak ten, który ma władzę

Ogłoszenia duszpasterskie

1. Dzisiaj w pierwszą niedzielę miesiąca po sumie spotkanie z Kółkami Różańcowymi.

2. Lektorów dorosłych natomiast zapraszamy na spotkanie dzisiaj po mszy św. wieczorowej.

3. W piątek Święto Ofiarowania Pańskiego tzw: Święto MB Gromnicznej. Msze św. w kościele i kaplicach wg. porządku niedzielnego. Poświecenie gromnic na każdej mszy św. Jest to również Dzień Życia Konsekrowanego. Modlimy się w intencji sióstr i braci zakonnych oraz o nowe powołania zakonne. Ofiary zbierane w tym dniu przeznaczamy na potrzeby Zakonów Klauzurowych.

4. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. W I czwartek na mszy o godz. 17.00 modlimy się o beatyfikacje BP. Piotra. Zapraszamy również młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania na comiesięczne spotkanie. I piątek spowiedź w kościele o godz .16.30 z adoracją Najświętszego Sakramentu z Koronką do Bożego Miłosierdzia. W Zawadach spowiedź godz. 10.00 przed mszą św. W I sobotę msza o Niepokalanym Sercu Maryi i o godz. 7.00.

5. 3 lutego w sobotę wspominamy św. Błażeja patrona chorób gardła. Na mszy wieczorowej poświecenie owoców.

6. W przyszłą niedzielę 4.02.2018 na mszę o godz. 9.00 zapraszamy dzieci przygotowujące się do I komunii św. Dokonamy poświęcenia i wręczenia książeczek komunijnych.

7. Już dzisiaj Wójt, Rada Gminy i Gminne Centrum Kultury zapraszają 13 lutego na Jedlińskie zapusty. Szczegóły na plakatach.

8. Gminne Centrum Kultury w Jedlińsku zaprasza na koncert Hanny Śleszyńskiej 12.02.2018 o godz. 18.00 w sali Ochotniczej Straży Pożarnej.

9. Prasa katolicka – dzisiaj Rycerz Niepokalanej oraz Gość Niedzielny. Zapraszamy do lektury.

10. W tym tygodniu pożegnaliśmy z naszej parafii + Zofię Stanikowską. Rodzinie składamy wyrazy współczucia a dla zmarłej prosimy o radość nieba – wieczny odpoczynek…

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress