IV Niedziela Wielkiego Postu

Przypowieść o synu marnotrawnym - Łk 15, 1-3. 11-32

Ogłoszenia Parafialne

1. Gorzkie Żale dzisiaj o godz. 16.15 a Droga Krzyżowa w piątek o godz. 17.30. Zapraszamy do uczestnictwa.

2. Dzisiaj o godz. 11.30 koncert pieśni wielkopostnych oraz medytacyjnych w wykonaniu naszego chóru. Bardzo serdecznie zapraszamy.

3. W przyszłą niedzielę rozpoczynają się w naszej parafii 3 dniowe rekolekcje wielkopostne, dla dzieci ,młodzieży i dorosłych,  które będzie prowadził ks. Piotr Szymański proboszcz parafii św. Krzyża w Radomiu. Program rekolekcji:

Niedziela :

7.00  Msza św. z nauką ogólną

9.00   Msza św. z nauką dla dzieci

10.30 Msza św. z nauką dla dzieci w Jedlance

12.00 Msza św. z nauką  ogólną

14.30 Msza św. z nauką ogólną w Zawadach

16.15 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym 

17.00 Msza św. z nauką ogólną

W poniedziałek i wtorek 14 i 15 marca to kolejne dni rekolekcji. 16 marca  w czwartek spowiedź rekolekcyjna. Dokładny plan rekolekcji dla dzieci, młodzieży i dorosłych znajdziemy w gablocie oraz na  stronie internetowej parafii . Przypominamy, ze dzieci i młodzież ze szkoły podstawowej i gimnazjum w dniach rekolekcji są zwolnieni z zajęć szkolnych  i uczestniczą w zorganizowanych spotkaniach rekolekcyjnych  w kościele ,kaplicach dojazdowych oraz szkołach. Prośmy w naszych modlitwach o dobre owoce rekolekcji.

4. We wtorek 8 marca święto Kobiet . Zapraszamy na mszę św. o godz 17.00 w intencji wszystkich Pań.

5. Podobnie jak w latach ubiegłych ofiary indywidualne na kwiaty do Grobu Pana Jezusa,  można składać  do puszki umieszczonej przy figurze Matki Bożej.

6. Prasa katolicka: Gość Niedzielny a w nim  poradnik  krok po kroku "Jak otrzymać 500zł  na dziecko"

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress