IV Niedziela Wielkiego Postu

J 9, 1-41 Uzdrowienie niewidomego od urodzenia

Ogłoszenia parafialne

1. Nabożeństwo Gorzkich Żali dzisiaj o godz. 16.15. Droga Krzyżowa w piątek o 17.30

2. W środę 25 marca Uroczystość Zwiastowania Pańskiego . Msze w naszej świątyni o godz.7.00 i 17.00

3. Składamy podziękowanie za ofiary na kwiaty do grobu Pańskiego. Podobnie jak w latach ubiegłych dobrowolne ofiary na kwiaty można składać do puszki przy figurze M. Bożej.

4. W związku ze stanem epidemii w naszej ojczyźnie, w tym roku odwołujemy parafialne rekolekcje wielkopostne dla dzieci i dorosłych. Będziemy natomiast je przeżywać za pośrednictwem radia i telewizji. W dniach 25,26,27 marca o godz. 20.40 rekolekcje w TVP 3 poprowadzi dominikanin o. Jacek Salij a w dniach od 30 marca do 3 kwietnia o godz. 19.10 rekolekcje wielkopostne za pośrednictwem radia plus poprowadzi ks. Bp Piotr Turzyński. Zapraszamy więc wszystkich parafian do skorzystania z tej formy rekolekcji. Spowiedź wielkopostna każdego dnia na mszy św. rano i wieczorem. Nie będzie w tym roku spowiedzi parafialnej zorganizowanej po rekolekcjach. Zwracamy się z prośbą do wszystkich parafian, aby nie odkładać spowiedzi na ostatni tydzień.

5. Zaplanowana na 27 marca Ekstremalna Droga Krzyżowa z Jastrzębi do Błotnicy zostaje przesunięta na inny termin. Nowy termin podamy w późniejszym czasie.

6. Pasa katolicka. Gość Niedzielny w wydaniu elektronicznym na stronie internetowej gościa niedzielnego. Wersję drukowaną można nabyć w punktach sprzedaży prasy.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress