IV Niedziela Wielkiego Postu

Łk 15, 1-3.11-32 Przypowieść o synu marnotrawnym

Ogłoszenia duszpasterskie

1. Nabożeństwo Gorzkich Żali z ucałowaniem relikwii drzewa krzyża św. dzisiaj o godz. 16.15. Misterium Męki Pańskiej w wykonaniu aktorów teatru wielkiego z Lisowa w piątek godz. 17.30 w naszym kościele . Bardzo serdecznie zapraszamy do licznego uczestnictwa.

2. W dniu dzisiejszym gościmy w naszej parafii przedstawicieli Rycerzy Columba. Zachęcamy Panów do włączenia się w szeregi stowarzyszenia.

3. Składamy podziękowanie za ofiary na kwiaty do grobu Pańskiego. Podobnie jak w latach ubiegłych dobrowolne ofiary na kwiaty można składać do puszki przy figurze M. Bożej.

4. W przyszła niedzielę w naszej parafii rozpoczniemy rekolekcje wielkopostne, które poprowadzi w tym roku ks. Robert Kowalski dyr. radomskiej Caritas. Nauki rekolekcyjne dla dorosłych na każdej mszy św. W kaplicy w Zawadach w związku z rekolekcjami msza św. z nauką rekolekcyjną o godz. 14.30 natomiast dzieci i młodzież z naszych szkół rekolekcje szkolne w dniach 8-9-10 br.

5. W tym tygodniu wypada I czwartek , piątek i sobota miesiąca. Spowiedź w piątek w Jedlińsku o godz. 16.30 w Jedlance 15.00 w Zawadach wyjątkowo o 14.30

6. Spotkanie grupy lektorów dorosłych dzisiaj po mszy św. wieczorowej.

7. Prasa katolicka. Dzisiaj do nabycia, Rycerz Niepokalanej i Gość Niedzielny. Zapraszamy do lektury.

8. Młodzież z naszej parafii rozprowadza palmy Wielkanocne. Ofiary przeznaczamy dla młodzieży naszej parafii.

9. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek dla chorej Martyny Owczarek.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress