IV Niedziela Wielkiego Postu

J 3, 14-21 Bóg posłał swego Syna, aby świat został zbawiony

Ogłoszenia duszpasterskie

1. Gorzkie Żale dzisiaj o godz. 16.15, Droga Krzyżowa w piątek o godz. 17.30. Zapraszamy do uczestnictwa.

2. Zapraszamy na Ekstremalną Drogę Krzyżową z Jastrzębi do Błotnicy w nocy z 23 na 24 marca. Wyjście 22.30. Powrót autokarem. Zapisy w kancelarii i zakrystii.

3. W przyszłą niedzielę rozpoczynają się w naszej parafii 3 dniowe rekolekcje wielkopostne, dla dzieci ,młodzieży i dorosłych, które będzie prowadził ks. Grzegorz Opiela z Radomia. Program rekolekcji:

Niedziela

  • 7.00 Msza św. z nauką ogólną
  • 9.00 Msza św. z nauką dla dzieci
  • 10.30 Msza św. z nauką ogólną w Jedlance
  • 12.00 Msza św. z nauką ogólną
  • 14.30 Msza św. z nauką ogólną w Zawadach
  • 16.15 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym
  • 17.00 Msza św. z nauką ogólną

Msza św. w przyszłą niedzielę w Zawadach z racji rekolekcji wyjątkowo o godz. 14.30. W poniedziałek i wtorek 19 i 20 marca to kolejne dni rekolekcji. 21 marca w środę spowiedź rekolekcyjna. Dokładny plan rekolekcji dla dzieci, młodzieży i dorosłych znajdziemy w gablocie oraz na stronie internetowej parafii. Przypominamy, że dzieci i młodzież ze szkoły podstawowej i gimnazjum w dniach rekolekcji są zwolnieni z zajęć szkolnych i uczestniczą w zorganizowanych spotkaniach rekolekcyjnych w kościele, kaplicach dojazdowych. Prośmy w naszych modlitwach o dobre owoce rekolekcji.

4. Podobnie jak w latach ubiegłych ofiary indywidualne na kwiaty do Grobu Pana Jezusa, można składać do puszki umieszczonej przy figurze Matki Bożej. Dziękujemy za złożone ofiary od KŻR z Nowych Zawad i KŻR z Jedlińska p. Imiołek. Bóg zapłać.

5. Prasa katolicka: Gość Niedzielny. Zapraszamy do lektury.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress