IV Niedziela Wielkiego Postu

J 9, 1-41 Uzdrowienie niewidomego od urodzenia

Ogłoszenia parafialne

1. Gorzkie Żale dzisiaj o godz. 16.15 a Droga Krzyżowa w piątek o godz. 17.30. Zapraszamy do uczestnictwa. 

2. Spotkanie osób wybierających się na Ekstremalną Drogę Krzyżową  dzisiaj o godz. 17.00 w Jastrzębi. 

3. W przyszłą niedzielę rozpoczynają się w naszej parafii 3 dniowe rekolekcje wielkopostne, dla dzieci ,młodzieży i dorosłych,  które będzie prowadził  ks. Wojciech Prawda  z Radomia. Program rekolekcji: 
Niedziela : 

  • 7.00  Msza św. z nauką ogólną
  • 9.00   Msza św. z nauką dla dzieci
  • 10.30 Msza św. z nauką ogólną  w Jedlance
  • 12.00 Msza św. z nauką  ogólną
  • 14.30 Msza św. z nauką ogólną w Zawadach
  • 16.15 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym
  • 17.00 Msza św. z nauką ogólną

Msza św. w przyszłą niedzielę w Zawadach z racji rekolekcji wyjątkowo o godz. 14.30. W poniedziałek i wtorek 3 i 4 kwietnia to kolejne dni rekolekcji. 5 kwietnia w środę spowiedź rekolekcyjna. Dokładny plan rekolekcji dla dzieci, młodzieży i dorosłych znajdziemy w gablocie oraz na  stronie internetowej parafii. Przypominamy, ze dzieci i młodzież ze szkoły podstawowej i gimnazjum w dniach rekolekcji są zwolnieni z zajęć szkolnych i uczestniczą  w zorganizowanych spotkaniach rekolekcyjnych  w kościele ,kaplicach dojazdowych oraz szkołach .Prośmy w naszych modlitwach o dobre owoce rekolekcji. 

4. Gminne Centrum Kultury zaprasza na prezentacje artystyczne dzieci  28 marca 2017 r. o godz. 17.30 w Sali OSP.

5. Zapraszamy na Misterium Męki Pańskiej  do Kałkowa w dniu 6 .04.2017 czwartek. Wyjazd o 15.00 . Koszt 40 zł. Zapisy do końca tygodnia .                                                                                              
6. Podobnie jak w latach ubiegłych ofiary indywidualne  na kwiaty do Grobu Pana Jezusa,  można składać  do puszki umieszczonej przy figurze Matki Bożej. Dziękujemy za złożone ofiary od KŻR z Janek i p. Hieronima z Jedlanki.

7. Prasa katolicka:  Rycerz Niepokalanej i Gość Niedzielny a w nim historia powstania naszej diecezji  oraz o kolejnym dziecku w Radomskim Oknie Życia prowadzonego przez Caritas  oraz wzruszający artykuł  o  cudzie narodzin Amelki. 

8. W tym tygodniu pożegnaliśmy z naszej parafii +Walentego Salę. Rodzinie składamy wyrazy współczucia a dla zmarłego  prosimy o łaskę zbawienia wieczny odpoczynek… 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress