IV Niedziela Wielkanocna

J 10, 27-30 Jezus daje owcom życie wieczne

Ogłoszenia Parafialne

1. Dzisiejsza niedziela to Niedziela Dobrego Pasterza rozpoczynająca tydzień modlitw o dobre powołania kapłańskie i zakonne. Ofiary z dzisiejszej tacy przeznaczamy na potrzeby Wyższego Seminarium Duchownego w Radomiu. Dzisiejszy dzień to również diecezjalny i parafialny dzień dziękczynienia za chrzest Polski. Zachęcamy do osobistej modlitwy, abyśmy dochowali wierności przyrzeczeniom chrztu św, które dzisiaj odnowiliśmy.

2. W przyszłą niedzielę o godz: 17.00 młodzież klas III gimnazjum przyjmie sakrament bierzmowania z rąk ks .Bp. Piotra Turzyńskiego. Próba dla młodzieży 17 kwietnia o godz: 17.30. Spowiedż młodzieży, świadków i rodziców przed bierzmowaniem 20 kwietnia o godz: 16.00

3. Stroje komunijne – przymiarka i odbiór 20 kwietnia 2016r w środę w salce katechetycznej o godz.18.00 chłopcy i o 18.40 dziewczynki . Zapraszamy rodziców wraz z dziećmi.

4. Informujemy, że od dnia dzisiejszego została uruchomiona nowa strona internetowa naszej parafii. Znajdziemy ją pod adresem www.jedlinskparafia.pl a w niej wszystkie informacje dotyczące działalności parafii. Bardzo serdecznie dziękuję p .Jarosławowi Zielińskiemu, Krzysztofowi Sułkowi i Konradowi Chodowiczowi za nieocenioną pomoc w tworzeniu nowej strony. Zapraszamy wszystkich do odwiedzenia, korzystania i dalszego rozwoju strony.

5. W związku z powtarzającymi się w Jedlińsku sytuacjami telefonicznego wyłudzania pieniędzy przez oszustów metodą ,,na wnuczka” prosimy osoby starsze o większą ostrożność, rozwagę, sprawdzanie wiarygodności sytuacji u najbliższy członków rodziny oraz nie przekazywanie pieniędzy osobom obcym, których nie znamy. Zwróćmy na to szczególną uwagę, aby uniknąć rozczarowania i nie być ofiarą oszustów.

6. Prasa katolicka: dziś Mały I Duży Gość Niedzielny a w nim okolicznościowy magnes jubileuszowy i artykuł chrzest Mieszka I oraz rozmowa z Piotrem Beczałą niedoszłym spawaczem, który został jednym z najlepszych tenorów świata. Zapraszamy do lektury.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress