IV Niedziela Wielkanocna

J 10, 1-10 Jezus jest bramą owiec

Ogłoszenia duszpasterskie

1. Dzisiejsza niedziela to Niedziela Dobrego Pasterza rozpoczynająca tydzień modlitw o dobre powołania kapłańskie i zakonne a zwłaszcza z naszej parafii .

2. Miesiąc maj, to czas szczególnej modlitwy z Maryją. Nabożeństwa majowe w dni powszednie o godz. 17.30 a w niedziele i święta o 16.30.Zachęcamy również do modlitwy przy figurach MB w naszych miejscowościach.

3. W środę 3 maja 2023 Uroczystość MB Królowej Polski. Msze św. wg porządku niedzielnego. Na mszy o godz. 9.00 będziemy modlić się w intencji strażaków i ich rodzin z terenu naszej gminy z racji ich patronalnego święta św. Floriana. Zapraszam więc strażaków z rodzinami, poczty sztandarowe. Po mszy św. defiladowy przemarsz pod pomnik św. Floriana. Zapraszamy wszystkich parafian i gości do modlitwy dziękczynnej za ofiarną służbę druhów strażaków.

4. W piątek 5 maja 2023 o godz. 19.00 młodzież naszej parafii przyjmie sakrament bierzmowania z rak ks. Bp. Marka Solarczyka. Zapraszamy młodzież wraz z rodzicami i gości do wspólnej modlitwy. Spowiedź przed bierzmowaniem dla młodzieży i rodziców w środę na każdej mszy św. (7.00, 9.00, 12.00, 17.00). Próba natomiast w czwartek o godz. 18.30.

5. Pragniemy poinformować, że pielgrzymka rowerowa z Jedlińska do Częstochowy będzie w dniach 5, 6, 7 lipca 2023 r.

6. Spotkanie grupy lektorów dorosłych dzisiaj po mszy św. wieczorowej.

7. Prasa katolicka: dziś Rycerz Niepokalanej, Duży Gość Niedzielny. Zapraszamy do lektury.

8. W tym tygodni z naszej parafii pożegnaliśmy + Teresę Żarłok. Rodzinie składamy wyrazy współczucia a dla zmarłej prosimy o radość nieba: wieczny odpoczynek….

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress